Předprodej

Karetní hra pro neposedné muchachos!

Moji milí, je to tady! Mám pro vás vymyšlenou deskovku! Či tedy kartovku, chcete-li. Ta naše se vám totiž vejde do kapsy na cestách (třeba do Mexika, žejo). A můžete si ji pořídit jedině v předprodeji druhého dílu Mexikopedie.

V nakladatelství Argo jí dali poetickou přezdívku „Karetní mexikopedický informacemi nabitý kvíz pro neposedné muchachos a muchachas.“ 🙂 A víte o tom jako první, hurá! Povím vám, že mám z toho děsnou radost. Právě jsem totiž odklikla tuhle novou odměnu v předprodeji druhého dílu, kde bude po příštích 10 dní (tedy jen do 4. listopadu) k dispozici jedině TADY.

A jak bude tahle mexikopedická hračička vypadat?

Šest tematických okruhů záludných i milých otázek na 56 kartičkách. Geo, gastro, kultura, dějiny, řemesla i moje milované mexické podivnosti. Pro malé i velké – každá kartička totiž obsahuje speciální ukázku i pro naše nejmenší.

Herní princip bude snadný – na každé kartičce tři otázky dělené podle složitosti, podle kterých získáváte body. Ale pozor! Jako přidaný hráč na dálku kasíruju všechny body za špatně zodpovězené otázky. 😉 A protože jsem osoba nesmírně hravá, tak rovnou veřejně slibuju, že všem výhercům vyseknu poklonu na sítích. 🙂

Připrav se, hrajem! Ale nezapomeňte, jen do 4. listopadu!

Děkuju vám za podporu,

Vaše Eva

3 komentáře: „Karetní hra pro neposedné muchachos!

  1. Zdravím Evi, chtěla bych Vás poprosit, je možné ještě sehnat Mexikopedii 2 spolu karetní hrou? Včera jsme se vrátili z téměř měsíčního putování Mexikem a já nestihla objednat, jsme Vašimi velkými fanoušky! Knížku spolu s karetní hrou jsem chtěla věnovat jako dárek.
    Moc Vám děkuji za info a přeji fajn den. Jana Dudáková

    To se mi líbí

    1. Milá Jani, omlouvám se za pozdní odpověď. Karetní hra byla bohužel k dispozici pouze v předprodeji, ale je možné, že se pár zbylých kousků ještě objeví na e-shopu Kosmasu. Jen to v tuhle chvíli neumím úplně zaručit. Jinak druhý díl Mexikopedie bude v knihkupectví v březnu 2023. Moc Vás zdravím a děkuju, Eva

      To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s